Obchodní manažer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká stabilní společnost zabývající se specializovaným stavebnictvím hledá do svého týmu obchodního manažera. Pokud máte zkušenosti s obchodem, nevadí Vám cestování a oblast stavebnictví je Vám vlastní, neváhejte se nám ozvat.

co vás čeká:

  • vyhledávání obchodních příležitostí a akvizice nových klientů - inženýringová výstavba

  • správa databáze současných a potenciálních klientů

  • prodej i dalších produktů společnosti

  • úzká spolupráce s projektovými manažery a ostatními týmy

  • aktivní účast při vytváření obchodních strategií

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • služební vůz i k soukromým účelům

  • roční bonusy

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na pojištění odpovědnosti

  • zvýhodněný telefonní tarif

  • referral bonus

  • mobilní telefon, notebook

  • firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • předchozí zkušenosti s obchodem

  • pracovní zkušenosti ve stavebnictví výhodou

  • SŠ/VŠ, stavební nebo technický obor výhodou

  • ochotu cestovat na denní bázi

  • řidičský průkaz - B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4783647  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc