Asistent/ka marketingu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme ambiciózního a nadšeného člověka, který se chce zapojit do dynamického prostředí marketingového oddělení jako asistent/ka marketingu. Tato pozice představuje skvělou příležitost pro začínající profesionály, kteří touží rozvíjet své dovednosti a získat cenné zkušenosti.

Jako asistent/ka se zapojíte do široké škály činností, které zahrnují kancelářskou práci, administrativní podporu a postupně přibývající úkoly v marketingu.

  • aktualizace firemního kalendáře,

  • tvorba objednávek a výběrových řízení,

  • zadávání interních objednávek,

  • tvorba ceníků, propagačních materiálů pro zákazníky,

  • správa sociálních sítí v rámci kampaní,

  • organizace školení pro odběratele a obchodníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • dostanete firemní notebook a telefon,

  • na odpočinek budete mít 5 týdnů dovolené a 2 sick days,

  • možnost přizpůsobení pracovní doby,

  • plně hrazená Multisport karta a příspěvek 2 000 Kč/rok na vitamíny,

  • rozmanitou práci při které se rozhodně nebudete nudit

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou zaměření na marketing,

  • vynikající znalost českého jazyka, stylistiky a gramatiky,

  • znalost A na komunikativní úrovní,

  • znalost práce v MS Office,

  • vítány jsou zkušenosti v SAP, CRM, Outlook,

  • kreativita, spolehlivost, pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců