Skladník/skladnice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro logistickou společnost obsazujeme pozici Skladník/skladnice. Hledáme šikovné pracovníky, kteří mají zkušenosti ze skladu. Ozvěte se nám a odměnou vám bude pestrá práce, skvělý kolektiv a jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání.

co bude tvoji náplní práce

  • práce se skenerem

  • manipulace se zboží

  • příprava a kompletace zásilek

  • třídění zásilek a příjem zboží

  • spolupráce s kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr

  • zajímavé finanční ohodnocení (29 000 Kč fixní mzda)

  • prémie na měsíční bázi (až 5 000 Kč)

  • stravenkový paušál (až 1 800 Kč/měsíc)

  • 4 týdny dovolené

  • pracovní dobu 14:00 - 22:30 nebo 19:00 - 03:30

  • dobrá dopravní dostupnost (Praha 10 - Hostivař)

  • pracovní oblečení a obuv

  • kvalitní zaškolení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenosti ze skladu výhodou

  • dochvilnost

  • pracovitost

  • týmového ducha

  • čistý výpis z rejstříku trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců