Obchodní zástupce s NJ

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod? Mluvíte německy? Lákalo by Vás cestování do Německa za jednáním s klienty? Tak to hledáme právě Vás. Pro českou zavedenou stabilní společnost se zajímavým produktem hledáme obchodního zástupce. Náš klient je jedničkou na trhu, který nabízí rodinné zázemí s individuálním přístupem. Iniciativa a inovativnost se zde rozhodně cení. Zároveň je zde i prostor pro kariérní růst.

co Vás čeká

  • B2B obchodní činnost
  • akvizice nových zákazníků i správa současných
  • cestování do Německa za klienty
  • na úvod intenzivní zaškolení o produktech
  • podílení se na plánování obchodní strategie a zlepšování procesů v rámci obchodu
  • reprezentování společnosti na různých akcích či veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • práci na HPP i IČO
  • zajímavé platové ohodnocení
  • měsíční bonusy
  • roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • home office
  • služební auto i k soukromým účelům
  • příspěvek na energie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • odměna za doporučení kolegy
  • slevy u partnerů
  • cafeterie
  • jazykové kurzy
  • a další…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenost s obchodní činností, technický obor výhodou
  • německý jazyk na úrovni B2 a výše
  • ochotu cestovat
  • samostatnost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4789517  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc