Obsluha CNC soustruhu/frézy - mzda OD 40.000 Kč (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
230 - 250 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti sídlící v Horních Heršpicích hledáme kolegy na pozici Obsluha CNC frézy/soustruhu.

Společnost se zaměřuje na zakázkovou (kusovou/malosériovou) strojírenskou výrobu kompletních strojů, strojních zařízení a samostatných mechanických dílů různého užití.

Jedná se o práci na HPP s nástupem přímo do kmene společnosti.

pracovní doba:

2 směnný provoz, PO-PÁ

náplň práce:

operátor CNC fréza:

  • obsluha CNC frézky v kusové a malosériové výrobě bez programování

  • obrábění dle technické dokumentace s následnou kontrolou obrobku

Operátor CNC soustruh:

  • obsluha CNC soustruhu včetně programování

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • nástupní plat dle odbornosti a praxe

  • příspěvek na dopravu

  • bonusy, proplacené přesčasy

  • navýšení mzdy dle kvality vykonané práce

  • příjemné pracovní prostředí

  • klimatizovaný provoz

  • pitný režim na pracovišti, kávový automat

  • výhodný mobilní tarif

  • zázemí rodinné firmy

  • pracovní oděv

  • dotované stravování

  • speciální prémie (doporučení nového kolegy, zlepšovací návrhy, apod.)

  • a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SOU se strojírenským zaměřením

  • praxe v kusové/maloseriové výrobě

  • zkušenosti s programy Fanuc, Heidenhain či MORI SEIKI výhodou

  • znalost upínání na soustruhu či fréze

  • základní přehled v soustružnických či frézovacích nástrojích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4792246  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 230 Kč/hod.