Nhân viên thị trường - Cho khu vực praha // Obchodník v oblasti FMCG s vietnamštinou - Praha

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do obchodního týmu pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici CONVENIENCE STORES FIELD EXECUTIVE pro oblast Prahy.

Pokud vás baví práce s lidmi, jste komunikativní, nechybí vám cílevědomost a vidíte příležitosti tam, kde jiní vidí překážky, je pro vás tato práce ideální. Umíte plynule vietnamsky a zároveň česky? Přihlaste se k nám!

Mô tả công việc

  • Bạn sẽ chịu trách nhiệm xây dựng mối quan hệ bền chặt với khách hàng và đối tác kinh doanh
  • Bạn sẽ tìm kiếm cơ hội kinh doanh mới, mở rộng hiệu quả mạng lưới cơ sở trên khu vực của mình
  • Bạn sẽ đàm phán các điều khoản và hợp đồng trong các cuộc họp chiến lược
  • Bạn sẽ phân tích dữ liệu và trình bày thành tích của mình
  • Bạn sẽ giám sát và đảm bảo tính sẵn có, khả năng hiển thị và doanh số bán sản phẩm của chúng tôi
  • Bạn sẽ chịu trách nhiệm về việc sử dụng và đo lường vật liệu POSM một cách chính xác và phù hợp

Co budete dělat?

  • zodpovědnost za budování pevných vztahů se zákazníky a obchodními partnery v rámci konkrétního teritoria, se zaměřením na vietnamské provozovny
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování sítě provozoven
  • sestavování plánu návštěv plně ve tvé režii
  • vyjednávání podmínek a smluv v rámci strategických schůzek
  • zodpovědnost za správné použití POSM materiálů
  • monitorování a zajišťování dostupnosti a viditelnosti zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Quyền lợi và ưu đãi

  • Giờ làm việc linh hoạt
  • Lương và thưởng hấp dẫn
  • 25 ngày nghỉ phép và 4 ngày nghỉ ốm
  • Xe công ty - có thể dùng vào việc cá nhân
  • Trợ cấp bữa ăn theo tỷ lệ cố định
  • Trợ cấp bồi thường trong trường hợp mất khả năng lao động

co vám nabídneme

  • flexibilní pracovní doba
  • motivační složka platu nad rámec fixní mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny pro zdraví
  • stravenkový paušál 210 Kč/den
  • doplatek do 70% mzdy při pracovní neschopnosti
  • firemní vůz k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost je jedním z předních světových tabákových výrobců, který se specializuje na výrobu a distribuci tabákových výrobků ve více než 180 zemích a regionech po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Vietnamský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Yêu cầu

  • Bằng cấp đại học hoặc trung học
  • Thực hành và có kinh nghiệm trong lĩnh vực FMCG là một lợi thế
  • Tiếng Việt (thông thạo, người bản xứ), tiếng Anh (kiến thức tối thiểu ở mức độ trung bình) và tiếng Séc (thông thạo)
  • Khả năng làm việc với hệ thống, cơ sở dữ liệu, kiến ​​thức nâng cao về MS Office
  • Kỹ năng bán hàng và đàm phán tốt, kỹ năng giao tiếp và trình bày, kỹ năng phân tích
  • Bằng lái xe nhóm B, có kinh nghiệm đi lại trong Praha

co od vás očekáváme

  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • plynulá vietnamština, pokročilá angličtina a plynulá čeština
  • silné prodejní a vyjednávací schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, analytické
    schopnosti
  • schopnost a ochota pracovat s databázemi, pokročila znalost MS Office
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe a zkušenosti v sektoru FMCG jsou výhodou
  • znalost svěřené oblasti výhodou nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců