Elektromechanik (m,ž), přímo do kmene, náborový příspěvek 20 000 Kč a mzda od 38 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hrabová, Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do americké firmy s rozmanitou historií hledáme kolegu, kterého baví elektro, auta a má rád výzvy!

Aktuálně nabízíme na tuto pozici navíc náborový příspěvek 20 tisíc. Práce je v nepřetržitém provozu, krátký a dlouhý týden - 12 ti hodinové směny.

Co bude náplní Vaší práce?

Budete zajišťovat chod a údržbu strojních zařízení, kontrolu dokumentace údržby a provádět opravy strojů. Ničeho se nebojte, nové kolegy rádi zaučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • Motivující mzda podle schopností (čím více umíte, tím více si máte možnost vydělat)

  • Roční zvýšení mezd

  • Bonusy ve formě 13. a 14. platu

  • 5 týdnů dovolené

  • Výhodné obědy za 46 Kč

  • Kompenzace nákladů na cestu do práce

  • Podpora rodinného života s příspěvkem na dětské aktivity

  • Odměny při životních událostech

  • Zvýhodněné telefonní tarify a slevy na automobily

  • Firemní akce a zdravotní programy

  • Dostupnost závodního lékaře

  • Pohodlné pracovní prostředí s kuřárnou, nápojovými automaty a relaxačním koutkem

  • Možnosti osobního a profesního rozvoje prostřednictvím jazykových kurzů a školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • Absolvované SOU nebo SŠ v oboru elektro

  • Praxe ve výrobní údržbě výhodou

  • Základní elektrotechnické schopnosti (možnost výšší kvalifikace)

  • Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky

  • Pochopení technologií jako frekvenční měniče, PLC systémy a robotika

  • Schopnost orientace v technické dokumentaci

  • Samostatnost, zodpovědnost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Tobolová
E-mail: poslat životopis
ID: 4799911  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc