Оператор (м/ж), легка робота, оптичні кабелі, до 30.000 крон

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Tuřanka 856, Brno-Tuřany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Хочете працювати в чистому та спокійному середовищі?

Маєте досвід роботи на виробництві або хочете навчитися чомусь новому?

Вам подобається не бути цілий день на ногах, а мати можливість присісти?

Маєте добрий зір і спритність рук для виконання дрібної роботи?

Ми шукаємо працівників на 3 зміни для монтажу виробів.

Zaměstnanecké výhody, benefity

що ми вам пропонуємо

  • зарплата до 27.000 крон на випробувальному періоді, до 30.000 крон після закінчення випробувального періоду (можливе підвищення кожні 3 місяці)

  • додатковий бонус за роботу в 3-змінному режимі - 1.500 тис. крон - право виникає автоматично

  • 20% доплата за роботу в нічний час

  • 25 днів відпустки на відпочинок

  • 40 хвилин перерви, 10 хвилин оплачуються

  • надбавка на харчування в компанії (обіди від 33 крон для вас)

  • щоквартальні премії (до 3.000 тис. крон)

  • чисте, тихе та безпильне робоче середовище

  • відмінна транспортна доступність

  • безпечна автостоянка на території компанії

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

що ми очікуємо від вас

  • спритність рук - дрібна робота

  • вміння працювати в команді

  • вміти працювати згідно з інструкціями

  • початок роботи негайно або за домовленістю

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Soňa Lembaková
E-mail: poslat životopis