Hlavní/Senior účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Brněnská 1, Olomoucký kraj, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro zahraniční výrobní společnost  (FMCG) se sídlem poblíž Olomouce hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní.

náplň práce:

  • řešení složitějších účetních případů

  • tvorba měsíčních a ročních závěrkových operací

  • vedení menšího týmu (2-3 finanční účetní)

  • reporting managementu společnosti

  • komunikace s auditory a daňovým poradcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice

  • flexibilní pracovní dobu + možnost home-office

  • 5 týdnů dovolené

  • komplexní balíček firemních benefitů (penzijní připojištění, stravenkový paušál,...)

  • slevy na produkty společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • komplexní znalost českých účetních standardů na velmi dobré úrovni

  • orientace v daňové legislativě

  • komunikativní znalost Angličtiny

  • dobrou znalost MS Office (zejména Excel)

  • praxe na účetní pozici min 5 let

  • pečlivost, samostatnost, dobou týmovou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Mikulec
E-mail: poslat životopis
ID: 4802668  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc