Beauty konzultant pro multibrand - Dior (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha centrum, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se součástí světové luxusní módní a kosmetické značky. Značka Dior hledá ambasadory, kteří budou reprezentovat značku v parfumeriích v Praze. Hledáme kolegy, kteří se budou se podílet na prodeji a poradenství v oblasti kosmetických produktů na pozici Beauty konzultant pro multibrand - Dior (m/ž).

náplň práce:

  • profesionální a personalizovaný zákaznický servis v oblasti kosmetických produktů

  • budování dlouhodobého zákaznického vztahu s klientkami

  • konzultace v oblasti líčení, péče o pleť a parfémů

  • prodej kosmetických produktů, plnění prodejních cílů

  • reprezentace značky a její propagace

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • zaměstnání v perspektivním prostředí luxusní značky

  • možnost kariérního růstu po 2 letech

  • finanční ohodnocení na základě zkušeností

  • příležitost profesního a osobního rozvoje

  • balíček kosmetických produktů dle vlastního výběru

  • nákup produktů za zvýhodněné ceny

  • příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • stravenky

  • multisport karta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • praxe s prodejem luxusní kosmetiky či luxusního zboží

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (časté využití při komunikaci se zákazníky)

  • znalosti a dovednosti v oblasti kosmetiky a make-up

  • zkušenost s profesionálním zákaznickým servisem

  • týmový hráč, orientace na výsledek, zodpovědnost

  • časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Karásková
E-mail: poslat životopis