Sháníme parťáky do týmu pro rozjezd nových zakázek! (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát superhrdinou při rozjezdu nových zakázek? Rádi zúročíte své síly a zkušenosti z technického oboru či výroby?

Pak hledáme právě vás!

Sháníme:

  • Vedoucí směny - předák: řízení výrobního úseku dle požadavků nadřízeného

  • Koordinátor výroby: provádění analýzy produktů a následné zpracování a evidence veškerých zjištěných údajů a hodnot do systému

  • Údržbář: preventivní údržba strojů spojená se zodpovědností za neprodlené odstranění závady a poruchy strojů

  • Mistr: řízení, kontrola a odpovědnost za celkový chod výroby na příslušné směně

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • spolupráci na HPP ve kmenovém stavu společnosti

  • smlouva na dobu neurčitou

  • mzdu od 38 000 Kč/měsíc až 50 000 Kč/měsíc

    • Vedoucí směny - předák: až 38 000 Kč/měsíc

    • Technik kvality: až 38 000 Kč/měsíc

    • Údržbář: až 40 000 Kč/měsíc

    • Mistr: až 50 000 Kč/měsíc

  • 13. mzdu a 14. mzdu dle výše obratu společnosti

  • stravenkový paušál 100 Kč/den

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti

  • a mnoho dalších benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SO nebo SŠ technického směru

  • zkušenosti s prací ve výrobě

  • poctivý a zodpovědný přístup k práci

  • ochota pracovat na 3 směnný provoz (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Arnholdová
Tel.: +420778705044
E-mail: poslat životopis
ID: 4803487  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc