Nakládka/vykládka zavazadel na Letišti V. Havla (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
K Letišti, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi letadla a chcete pracovat v jejich blízkosti? Láká vás pracovat v moderním, dynamickém prostředí mezinárodního letiště, užívat si atraktivního prostředí a zázemí stabilní společnosti? Pak určitě odpovězte na náš inzerát.

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka zavazadel cestujících

  • obsluha veškeré pozemní techniky (vozíky, pásy, nakladače aj.)

  • dodržování dopravního řádu a ostatních stanovených předpisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • dlouhodobou spolupráci na HPP

  • finanční ohodnocení až 29 000 Kč

  • stravenky v hodnotě 194 Kč/směna

  • příspěvek na MultiSport kartu

  • zákonné příplatky (noční, víkend, svátek)

  • nerovnoměrná pracovní doba (37,5 hod/týden)

  • propracovaný systém odborných školení

  • zajištění pracovního oblečení

  • měsíční příplatek na čištění oděvu

  • příspěvek na letenky, taxi aj.

  • nástup IHNED

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • dlouhodobou spolupráci

  • čistý trestní rejstřík

  • fyzická zdatnost

  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

  • flexibilita

  • nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Arnholdová
Tel.: +420778705044
E-mail: poslat životopis
ID: 4803561  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc