Dělník/dělnice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Eduarda Proppera 641, Krupka
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta se sídlem v Krupce hledáme nové parťáky/parťačky do výrobního týmu, můžete se těšit na rodinný přístup, fajn kolektiv a mnoho benefitů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • nástupní mzda základ 23.000,- Kč

  • variabilní složka ve zkušební době 0 - 4.000,- Kč po zkušební době až 6.000,- Kč

  • roční docházkový bonus až 7.200,- Kč

  • roční bonus až 6,6% ze základní roční mzdy

  • příplatky nad rámec zákoníku práce - odpolední, víkendový a přesčasový příplatek

  • stravování po-pá 30,- Kč, víkendy stravenka 100,- Kč

  • příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti

  • práci na HPP v moderní a čisté výrobní hale

  • dobré dopravní spojení z Ústí nad Labem i Teplic

  • kariérní postup a osobní rozvoj

  • za poctivou práci dostaneš 5 týdnů dovolené

  • po zkušební době nárok na penzijní nebo životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • dobré pracovní návyky a ochotu se učit novým věcem

  • praxe z výrobní společnosti - podmínkou, praxe z potravinářství - velkou výhodou

  • spolehlivost, časovou flexibilitu

  • nástup ihned nebo dle dohody

  • nevadí ti se prostřídat s kolegy a pracovat ve 12ti hodinovém provozu (ranní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00 – vychází maximálně 16 směn za měsíc)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Mormannová
E-mail: poslat životopis