Projektový inženýr m/ž 55 - 65 000,-

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mysleli jste někdy na to, jak jsou baleny chipsy, sušenky nebo bonbóny a jaké řešení stojí za konečným produktem? Jako projektový inženýr budete zodpovědní za návrh systému celkového řešení pro zákazníka - správu pracovních balíčků, řízení prací na místě a zajištění výkonnosti a integrace systému. Budete úzce spolupracovat se zákaznickým týmem, kolegy z následné péče a zákazníky.

Budete součástí mezinárodního týmu s velkými zkušenostmi v projektovém řízení. Budete cestovat, abyste se setkali se zákazníky nejen v České republice, ale i v evropském regionu.

Hlavní odpovědnosti​

  • celkové řízení projektu včetně dodání systémů v rámci rozpočtu, včas a podle specifikace, tvorba návrhů CAD během životního cyklu projektu.
  • tvorba technických specifikací pro dodané vybavení nebo pracovní balíčky.
  • zajištění, aby návrh splňoval všechny příslušné technické a zákonné předpisy (např. směrnice o strojích), provádění předávacích kontrol "koupeného" vybavení.
  • poskytování technických řešení, cenových kalkulací a podpory při posuzování rizik pro prodejní návrhy a účast na technických a obchodních týdenních schůzkách, pokud je požadováno.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 25 dní dovolené.
  • stravenky plně kompenzované společností.
  • příspěvek na penzijní připojištění.
  • příspěvek na aktivitu pro zlepšení pohody.
  • firemní auto k soukromému užívání.
  • v závislosti na výsledcích společnosti vám může být přidělen čtvrtletní nebo roční bonus.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Přední dodavatel automatizovaných řešení v prostředí rychle se měnících požadavků na balení výrobků jak u spotřebitele, tak v potravinářském odvětví.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • technické znalosti a myšlení (preferované inženýrské studium).
  •  zkušenosti s manipulací materiálů a znalost aplikací jako je AutoCAD nebo podobné technické nástroje.
  • týmového hráče.
  • organizační shopnosti.
  • řidičský průkaz a nebudete se bát létat.
  • aktivní komunikativní znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Sylvie Holáňová
E-mail: poslat životopis
ID: 4803777  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc