Inženýr dodavatelské kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihlava 1, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • ​spolupráce při náběhu výroby u dodavatele
  • plánování preventivních opatření pro zajištění kvality u dodavatele
  • definování požadavků na vzorkování
  • komunikace kvalitativních požadavků s interními odděleními
  • spolupráce při výběru dodavatelů
  • komunikace a prezentace vyššímu managementu
  • cestování po ČR i do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • nástupní odměna 70 000 Kč
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • home office
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek do cafeterie 9 000 kč na rok
  • dotované závodní stravování
  • individuální školení zkušeným kolegou
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • prémie za životní a pracovní jubilea
  • jazykové i zájmové kurzy
  • sportovní aktivity zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme inženýra dodavatelské kvality, který bude mít klíčovou roli v udržování našich vysokých standardů v oblasti dodávek a spolupráce s našimi partnery.
Pokud máte výrazné dovednosti v oblasti kvality a komunikace s dodavateli, připojte se k nám a pomozte nám posunout naše procesy na další úroveň.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ vzdělání, nebo SŠ vzdělání s praxí v oboru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost s kvalitativními metodami a nástroji (PPAP, FMEA, MSA, SPC)
  • znalost výrobních a montážních procesů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Klaudia Irena Szofer
E-mail: poslat životopis
ID: 4805769  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.