Osobní bankéř/ka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přímo v centru Liberce nabízíme HPP do kmene banky. Hledáme reprezentativní kandidáty, kteří již mají zkušenost z bankovnictví se zaměřením na investice a preferují pozici bez akvizic.

náplň práce:

  • osobní péče o stávající i nové klienty
  • budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty ze svěřeného portfolia
  • poskytování špičkového servisu v oblasti financí a investic
  • příprava nabídek šitých na míru a realizace bankovních operací
  • plnění obchodního plánu
  • nezbytná bankovní administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • fixní mzdu 40 000 Kč, po zaškolení 45 000 Kč
  • neomezenou variabilní složku vyplácenou na měsíční bázi
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové/vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Bankovnictví se zaměřením na investice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • předchozí zkušenosti z bankovního prostředí v oblasti investic
  • obchodní proaktivitu
  • skvělé komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • dobrý time-management a motivaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Reitschmiedová
E-mail: poslat životopis