Strojní zámečník, 2 týdny ranní, 1 odpolední

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nádražní 129, 747 22 Dolní Benešov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vášnivého a zručného Strojního Zámečníka, který se touží stát klíčovým hráčem ve společnosti vyrábějící kovové konstrukce. Pokud máte zkušenosti s prací na strojích (CNC i klasiky) máme pro vás skvělou příležitost a podle vašich zkušeností vás řádně odměníme!

Náplň práce:

  • zajišťovat preventivní údržbu a opravy strojů a zařízení (CNC i klasiky apod.)
  • pracovat s běžným ručním el. a pneumatickým nářadím, utahováky, bruskami, vrtačkami apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • adekvátní (i nadstandardní) mzdu dle vašich zkušeností
  • 2 směnný provoz (7,5 hod) - 2 týdny ranní směna, 1 odpolední
  • 2x sick day, 5 týdnů dovolené
  • nástup rovnou do kmene
  • káva nebo čaj zdarma
  • nejmodernější zařízení a technologie, což vám umožní neustále se rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti
  • stravenkový paušál 55 Kč/den
  • cafeteria systém, za splněné výsledky kvartální odměny
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • zvýhodněný telefonní tarif (i pro celou rodinu)
  • parkování, dobrý dojezd odkudkoliv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se specializuje především na výrobu armatur, technologických celků a související služby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenosti s údržbou obráběcích strojů
  • řidičský průkaz sk. B
  • SOU, SŠ technického směru
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Vejlupková
Tel.: +420778532370
E-mail: poslat životopis
ID: 4807181  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc