Seřizovač, volné víkendy, svozy zdarma

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
1. máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi v seřizování strojů? Hledáte stabilní zaměstnání v automotive průmyslu? Chcete si vydělat až 35 000 Kč hrubého, dostávat půlroční prémie a mít volné víkendy? Pak hledáme právě vás.

náplň práce:

  • seřizování, nastavení strojů

  • pravidelná údržba strojů

  • nastavení a kontrola výrobních parametrů

  • plánování personální a strojní kapacity výrobních linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • můžete si vydělat až 35 000 Kč (včetně prémií)

  • náborový příspěvek 40 000 Kč

  • můžete se svézt zcela zdarma nebo si nechat přispět na dopravu  (svoz ze směru Rožnov, Frenštát, Kopřivnice)

  • obědy  za 25 - 35  Kč

  • dostanete odměnu před dovolenou a před Vánoci a  podíl na hospodářském výsledky firmy

  • 5 týdnů dovolené,

  • možnost kariérního růstu

  • zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • střední odborné vzdělání - technického směru výhodou

  • praxe na obdobné pozici

  • znalost na PC (MS Office)

  • znalost programu SAP výhodou

  • základní znalost cizího jazyka (AJ, NJ) výhodou

  • samostatné a zodpovědné jednání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Vejlupková
Tel.: +420778532370
E-mail: poslat životopis