Seřizovač vstřikolisu (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Průmyslová zóna, 757 01 Lešná, Valašské Meziříčí
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Víš, jak udělat vstřikolis ještě vstřícnější? Přidej se k nám jako Seřizovač vstřikolisů a buď součástí týmu, který má rád nejen plast, ale i srandu.

náplň práce

  • seřizování vstřikovacích lisů a souvisejících zařízení

  • řešení vady na výliscích pomocí drobných korekcí parametrů

  • základní údržba strojů a forem

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • adekvátní mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností

  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 130Kč/165Kč za směnu

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na benefitní kartu nebo na penzijní připojištění

  • věrnostní odměny při pracovních výročích až 12 000 Kč

  • dovolená v délce 5 týdnů

  • zvýhodněný telefonní tarif Vodafone

  • podpora dalšího odborného a jazykového vzdělání

  • pojištění odpovědnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenosti s seřizováním vstřikolisů jsou výhodou, ale pokud máš chuť se to naučit, nebráníme se tvému nadšení

  • schopnost přistupovat k věcem s úsměvem i v krizových situacích.

  • tvořivý přístup k řešení problémů – protože seřídit vstřikolis může být taky umělecký zážitek

  • čtení technické dokumentace

Jako seřizovač vstřikolisů budeš mít klíčovou roli v optimalizaci výrobního procesu. Tvé dovednosti budou rozhodující pro dosažení nejvyšší kvality našich výrobků. Budeme spoléhat na tvou odbornost a schopnost rychle a efektivně reagovat na výrobní výzvy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Vejlupková
Tel.: +420778532370
E-mail: poslat životopis