Správce budov

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
-, Vysočina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost v oblasti správy budov? Máte smysl pro detail a schopnost řešit různorodé úkoly?

Pak hledáme právě Vás.

Pro našeho klienta, globální výrobní společnost, hledáme šikovného uchazeče (m/ž), který doplní řady jejich týmu na pozici Správce budov a zajistí tak bezpečné a příjemné prostředí společnosti.

na pozici Vás čeká:

  • zajišťování oprav, servisů, revizí a pravidelných oprav

  • pravidelné kontroly prostor a objektů

  • komunikace s dodavateli

  • správa dokumentace spojená se správou budov

  • operativní činnosti, odečty médií

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • 25 dnů dovolené

  • roční bonus

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • cafeterie Benefit Plus

  • dotované závodní stravování

  • odměny při jubileích

  • sleva na firemní výrobky a systém výhod u partnerů společnosti

  • vzdělávací kurzy (odborné, jazykové)

  • firemní akce (den zdraví, sportovní a kulturní aktivity, apod.)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání technického směru

  • zkušenost na obdobné pozici

  • AJ na komunikativní úrovni - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Eliška Urbanová
Tel.: +420732382455
E-mail: poslat životopis