Programátor CNC soustruhu (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti sídlící v Horních Heršpicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici Programátor CNC soustruhu.

Společnost se zaměřuje na zakázkovou (kusovou/malosériovou) strojírenskou výrobu kompletních strojů, strojních zařízení a samostatných mechanických dílů různého užití.

náplň práce

  • tvorba CNC programů pro obráběné díly včetně technologické přípravy jejich výroby

  • obsluha CNC soustruhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • smlouvu na dobu neurčitou s nástupem přímo do kmene,

  • nástupní mzdu dle odbornosti a praxe

  • příspěvek na dopravu

  • navýšení mzdy dle kvality vykonané práce

  • příjemné pracovní prostředí

  • klimatizovaný provoz

  • pitný režim na pracovišti, kávový automat

  • výhodný mobilní tarif

  • zázemí rodinné firmy

  • pracovní oděv

  • dotované stravování

  • speciální prémie (doporučení nového kolegy, zlepšovací návrhy, apod.)

  • a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • praxe s programováním soustružnických center

  • přehled ve strojírenské technologii

  • znalost upínání na soustruhu

  • přehled v soustružnických nástrojích

  • znalost řídícího systému MORI SEIKI

  • ochotu pracovat ve dvousměnném režimu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamila Žáčková
E-mail: poslat životopis
ID: 4819339  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc