Svářeč (m/ž) - pouze ranní směna

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Staňkovice, Ústecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového člena do  týmu na pozici svářeče s TIG. Jsme společnost, která se zabývá potrubními systémy. Pokud máte zájem pracovat v dynamickém prostředí a rozvíjet své dovednosti v oboru, máme pro vás skvělou příležitost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • roční bonus až 50 % z hrubé měsíční mzdy

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • 25 dní dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • praxe s technologiemi svařování TIG, MIG, MAG

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • znalost 2D a 3D výkresů

  • základy práce na počítači

  • manuální zručnost

  • svářečský průkaz

  • VZV vazač, jeřábník - výhodou

  • schopnost pracovat s měřidly a ručním nářadím

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Alena Zahrádková
Tel.: +420724753975
E-mail: poslat životopis