CNC frézař (m/ž), až 40 000 Kč, možnost ubytování

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Sloupenská 76, Skřivany u Nového Bydžova, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní zaměstnání v české společnosti přímo do kmene? Nevadí vám práce ve dvousměnném provozu? Pokud máte vášeň pro precizní práci, technické dovednosti a chuť se rozvíjet v oboru, pak je tato pracovní příležitost určena právě pro vás.

Co Vás v práci čeká?

  • nastavení a ovládání frézovacích strojů pro výrobu různých dílů dle technických výkresů

  • jednoduché obráběcí práce

  • kontrola kvality hotových výrobků

  • údržba a servis frézovacích strojů

  • spolupráce s ostatními členy týmu a dodržování bezpečnostních standardů

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • mzda až 40 000 Kč dle zkušeností

  • 13. mzda

  • 25 dní dovolené

  • příplatky za odpolední směny

  • příspěvek na dovolenou

  • zajištěné stravování s příspěvkem

  • možnost ubytování i s rodinou

  • firemní akce pro zaměstnance

  • nástup možný ihned

  • práci v perspektivní a stále se rozvíjející firmě

  • místo výkonu práce: Skřivany

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • odborné střední vzdělání nebo výuční list technického zaměření

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

  • praxe v oboru výhodou, ne podmínkou

  • spolehlivého a pracovitého zaměstnance rádi zaučíme

  • manuální zručnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Adéla Chaloupková
Tel.: +420778885620
E-mail: poslat životopis