Technik kvality m/ž

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přední světový dodavatel automobilových technologií a systémů s dlouholetou tradicí inovací a excelentního výkonu, jenž je součástí globálního koncernu. Je známý svou technologickou excelencí a inovativními řešeními. V současné době hledáme zkušeného a motivovaného kandidáta, který se připojí k týmu v oblasti kvality.

hlavní úkoly a odpovědnosti

  • provádět inspekce výrobků a monitorovat kvalitu během výrobního procesu.
  • analyzovat data a provádět statistické vyhodnocení pro identifikaci trendů a odchylek.
  • zavádět a monitorovat akční plány pro zlepšení kvality.
  • spolupracovat s ostatními odděleními na implementaci a dodržování standardů a procesů řízení jakosti.
  • vytvářet a aktualizovat dokumentaci týkající se kvality.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • pravidelné navyšování mzdy.
  • půlroční bonus pro administrativní pracovníky.
  • věrnostní bonus Kč 2400,-/ rok.
  • dovolená 25 dní.
  • příspěvek na dopravu.
  • firemní společenské akce (den otevřených dveří pro zaměstnance, vánoční večírek).
  • výhody v rámci marketingových nabídek (Datart, Raiffeisen bank, KB, T-mobile).
  • firemní posilovna.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední světový dodavatel automobilových technologií a systémů s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • vzdělání v technickém nebo strojírenském oboru.
  • zkušenosti s prací v oblasti kvality, ideálně v automobilovém průmyslu.
  • schopnost provádět inspekce a analýzy kvality.
  • aktivní znalost angličtiny / znalost německého jazyka vítána.
  •  znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, 5 PROČ.
  • komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt