Obchodní zástupce

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost z oblasti obchodu a vyznáte se v technickém sortimentu?

Pak hledáme právě Vás.

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme šikovného uchazeče (m/ž), který rozšíří řady jejich obchodního týmu na pozici obchodního zástupce pro Vysočinu, Jihomoravský a Jihočeský kraj.

na pozici Vás čeká:

  • aktivní získávání nových zákazníků (především v oblasti Vysočina a Jihomoravského kraje)
  • udržování vztahů s dlouhodobými zákazníky
  • administrativa spojená s obchodem a chodem prodejny (objednávky, smlouvy, nabídky, atd.)
  • účast na podpůrných marketingových aktivitách (veletrhy, konference, apod.)
  • řešení reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • flexibilní pracovní doba
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • kvartální odměny
  • 13. plat
  • stravenkový paušál
  • příspěvek do Cafeterie
  • pravidelné roční zhodnocování mzdy
  • zvýhodněný tarif pro Vás a Vaši rodinu
  • jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenost s B2B a B2C
  • znalost sortimentu TZB (ideálně TČ, klimatizace, fotovoltaika apod.)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Nováček
Tel.: +420778463504
E-mail: poslat životopis