Vedoucí kvality dodávky energií (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost, která se specializuje na správu, provoz a rozvoj distribuční soustavy elektřiny a plynu, zásobuje přes 1 milion zákazníků v Jihomoravském a Jihočeském kraji, na Vysočině a také v krajích Zlínském a Olomouckém, k sobě do týmu hledá nového kolegu či kolegyni. Pro oddělení Kvalita dodávky energií hledáme Vedoucího kvality dodávky energií, a to v Českých Budějovicích nebo Brně.

Co u nás budete dělat?

Vedení a rozvoj týmu 11 lidí v lokalitách České Budějovice a Brno se čtyřmi hlavními oblastmi odpovědností:

→ Standardy kvality distribuce elektřiny

  • Odpovědnost za metodiku a řízení dodržení standardů kvality distribuce elektřiny.
  • Vyhodnocení a report parametrů SAIDI/SAIFI.
  • Řízení Q komponentu a její strategii.
  • Příprava podklady pro ERÚ.

→ Kvalita napětí

  • Měření a vyhodnocení kvality napětí, odpovědnost za nástroje pro výpočty sítí a metodiku měření.

→ Distribuční stížnosti a škody

  • Odpovědnost za metodiku řešení distribučních stížností zákazníků, řešit jednotlivé stížnosti, spolupráce při vyplácení náhrad při porušení standardů apod.

→ Laboratoř OZE

  • Měření střídačů a podílení se na metodice pro připojování zdrojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • stabilní nadnárodní společnost nabízející jistotu a silné zázemí
  • 5 týdnů dovolené
  • placené volno nad rámec zákoníku práce při významných životních událostech
  • příspěvek na penzijní spoření
  • stravenkový paušál
  • pružná pracovní doba
  • příležitost pro růst, vzdělávání a rozvoj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Společnost, která se specializuje na správu, provoz a rozvoj distribuční soustavy elektřiny a plynu, zásobuje přes 1 milion zákazníků v Jihomoravském a Jihočeském kraji, na Vysočině a také v krajích Zlínském a Olomouckém, k sobě do týmu hledá nového kolegu či kolegyni.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • kvalifikace dle NV č. 194/2022 - vedoucí elektrotechnik § 7
  • zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
  • technické znalosti fungovaní distribuční soustavy a vazby na ostatní účastníky trhu
  • odpovědnost za projekty s významným finančním dopadem
  • vyznáte se v energetické legislativě, komplexní přehled o energetickém trhu v ČR
  • ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • organizační a prezentační dovednosti
  • analytické myšlení, iniciativa, týmová soudržnost, prioritizace
  • řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
  • chuť se dále vzdělávat, účastnit se mezinárodních konferencí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Balejová
E-mail: poslat životopis
ID: 4837496  Datum zveřejnění: 23.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc