Specialista/-tka vývoje potravin

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Náchod
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
37 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká výrobní společnost s vlastním vývojem a širokým sortimentem bytové kosmetiky pro komplexní péči o domácnost, Která nabízí také vysoce kvalitní produkty tělové, vlasové, pleťové kosmetiky hledá parťák do týmu.

co vás čeká:

  • samostatná a odpovědná práce při vývoji a inovaci potravin, příprava vzorků.

  • kontrola vstupních surovin / výroby / hotových výrobků.

  • zodpovědnost za dodržování HACCP a technologických postupů ve výrobě.

  • kontrola nad dodržováním legislativních požadavků, vedení dokumentace.

  • přítomnost na auditech z kontrolních složek.

  • školení zaměstnanců.

  • tvorba a korektura etiket.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • práci s nejnovějšími technologiemi.

  • možnost dalšího profesního vzdělávání v podobě kurzů a školení

  • různorodou a zajímavou práci.

  • stravenky hrazené v plné výši 100 Kč / den.

  • příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ / VŠ vzdělání potravinářského zaměření.

  • praxe na obdobné pozici výhodou.

  • zkušenosti s vývojem potravin.

  • znalost technologie výroby a bezpečnosti potravin.

  • znalost kvalitativního systému HACCP.

  • senzorické dovednosti, popř. senzorické zkoušky.

  • samostatnost, spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Sylvie Holáňová
E-mail: poslat životopis