Servisní technik m/ž

Randstad HR Solutions s.r.o.

praha, Praha - východ, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ,která je předním světovým dodavatelem inovativních řešení ve vážení a balení. S více než 120 lety zkušeností a zastoupením po celém světě je známá svými pokročilými technologiemi a vysokým standardem kvality.

Hledáme servisního technika, který se připojí k týmu v oblasti technické podpory a servisu. Hlavním úkolem této role bude provádět instalace, údržbu a opravy zařízení u  zákazníků v rámci Středočeského kraje. Dalšími činnostmi budou diagnostika poruch, poskytování technické podpory a školení zákazníků v používání našich produktů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti.

  • možnost profesního rozvoje a školení.

  • možnost kariérního růstu v mezinárodní společnosti.

  • pracovní prostředí zaměřené na bezpečnost a podporu zaměstnanců.

  • 25 dní dovolené.

  • příspěvek na penzijní pojištění.

  • plně hrazené stravenky v hodnotě 120 kč.

  • příspěvek na plavání, masáže.

  • možnost bonusů na kvartální nebo roční bázi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • vzdělání v technickém oboru (elektrotechnika, mechanika nebo obor příbuzného zaměření).

  • aktivní elektro vyhlášku 50.

  • zkušenosti s opravami a údržbou průmyslových zařízení.

  • zkušenost s diagnostikou a řešením technických problémů.

  • schopnost pracovat samostatně i v týmu.

  • efektivně komunikovat se zákazníky.

  • schopnost cestovat a pracovat v terénu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Sylvie Holáňová
E-mail: poslat životopis