Obchodní manažer v IT

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Podvinný mlýn 2178/6, Praha 9, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • pečovat o stávající zákazníky a hledat řešení na míru
  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a oslovovat potenciální klienty
  • vytvářet dlouhodobé obchodní vztahy
  • ​spolupracovat s externími partnery
  • ​prezentovat naše řešení u našich i potenciálních zákazníků, na workshopech a konferencích
  • ​zpracovávat nabídky zákazníkům a s tím spojenou administrativu
  • ​úzce spolupracovat s marketingem a technickým oddělením​

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • bonusy
  • služební vůz i k soukr. účelem
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek volnočasové aktivity
  • kurzy a školení
  • firemní sportovní akce a firemní sportovní klub

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Kvalifikovaný poskytovatel IT služeb v oblasti bezpečnostních technologií a certifikačních služeb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ​min. SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenosti s obchodní činností v oblasti IT min. 2 roky
  • zkušenosti s veřejnou správou, výhodou
  • výborné prezentační dovednosti, samostatnost, důslednost
  • snahu učit se novým věcem (ve svěřeném segmentu a související legislativě)
  • orientaci v IT technologiích
  • výbornou češtinu a perfektní slovní projev
  • AJ na pokročilé úrovni, výhodou
  • ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4840135  Datum zveřejnění: 27.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.