IT/SAP specialista

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Bělotín, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 - 100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT/SAP Specialista, která je předním výrobcem mobilních čerpadel a potrubních systémů již déle než 60 let se sídlem v Holandsku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • kvartální odměny

  • měsíční absenční odměny

  • 13. plat

  • příspěvek na dopravu do práce i z práce

  • stravenky hrazené 100% zaměstnavatem

  • 25 dní dovolené ročně

  • možnost částečné práce z Home Office

  • příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce ve společnosti

  • pitný režim na pracovišti - voda, soda, káva, čaj, čokoláda zdarma

  • firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...)

  • ovocná středa (jednou týdně ovoce zdarma)

  • zvýhodněné ceny ve výdejním automatu (bagety, nápoje,...)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • znalost práce s SAP (znalost práce s ERP systémy ve výrobní společnosti výhodou)

  • znalosti MS Office, Azure a chodu cloudových prostředí

  • instalace operačního systému a programů na stanici - SAP, office...

  • připojení síťových disků a nastavení tiskáren na stanici

  • natahování síťových kabelů, krimpování konektorů

  • zprovoznění managovaného switche, wifi stanice Unifi

  • úpravy nastavení zálohování Synology Active Backup, Veeam, kamerového systému, active directory - přidání, zablokování uživatele, pc

  • min. SŠ vzdělání

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • komunikativnost a schopnost předávat znalosti uživatelům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Hrebeňárová
Tel.: +420605590275
E-mail: poslat životopis
ID: 4840377  Datum zveřejnění: 27.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 Kč/měsíc