Specialista požární ochrany

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Momentálně hledáme kandidáta/tku na pozici Koordinátor požární ochrany.

náplň práce:

  • tvorba a implementace plánů požární ochrany
  • komunikace s příslušnými úřady, vedení dokumentace
  • aktivní vyhledávání zdrojů nebezpečí a jejich řešení
  • kontrola a dodržování zákonů a předpisů PO
  • provádění školení PO
  • zajištění požárních revizí a auditů

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • dotované stravování
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • měsíční příspěvky do online benefit systému
  • MultiSport karta
  • proplacené přesčasy nebo náhradní volno
  • slevy na výrobky
  • bezplatné parkování a dobrá dopravní dostupnost
  • výhodný mobilní tarif i pro rodinu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • OZO v PO
  • znalost MS Office (Excel, PowerPoint)

výhodou

  • komunikativní angličtina
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost norem OHSAS 18 001, ISO 45 001

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Rakovanová
E-mail: poslat životopis