Obchodně-technický zástupce - tepelná čerpadla, FVE (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se do týmu předního českého dodavatele systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly a dodavatele fotovoltaických elektráren. Do svého týmu přivítají Obchodně-technického zástupce pro tepelná čerpadla a fotovoltaiku (m/ž), který bude obchodovat v severních Čechách.

náplň práce

  • péče o vztahy a spolupráce se stávajícími zákazníky

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků a možností pro uplatnění tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů

  • ve spolupráci s ostatními členy týmu vedení celého procesu – od návrhu řešení až po dodávku a zaplacení

  • obchodní schůzky s klienty, cestování ke klientům v rámci severních Čech

  • poskytování technické a obchodní podpory zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • spolupráci se stabilním zaměstnavatelem na plný úvazek

  • fixní mzda + pohyblivá složka v závislosti na výkonu

  • home-office

  • notebook a mobilní telefon

  • služební automobil

  • perspektivní zaměstnání s možností kariérního rozvoje

  • technická, obchodní a jazyková školení v Čechách i v zahraničí

  • přátelský tým spolupracovníků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo elektro

  • zkušenosti v oblasti prodeje a obchodu s tepelnými čerpadly a FVE

  • aktivní znalost AJ nebo NJ - komunikace s dodavateli, školení

  • silné komunikační dovednosti

  • ochota cestovat v oblasti severních Čech

  • kultivované vystupování

  • smysl pro obchod spojený s technickým uvažováním

  • zájem profesně a osobnostně růst

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Herman
E-mail: poslat životopis