Офіційна основна робота в Брно!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Tuřanka 856, Brno-Tuřany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Робота у виробництві - легкий монтаж

Початкова зарплата 27 000 Kč, після навчання до 33 000 Kč

Брно-Слатіна

8-годинні зміни (ранкова, денна, нічна)

Не потрібно знати чеську, українська мова тут цілком достатня!

Zaměstnanecké výhody, benefity

що ми вам пропонуємо

  • легку роботу, не потрібно цілий день стояти на ногах

  • офіційну роботу на "HPP"

  • оплачуване медичне та соціальне страхування

  • довгострокове працевлаштування

  • бонуси за нічні зміни понад 1000 Kč, за роботу в 3 зміни 1500 Kč, за робочі показники 2000 Kč

  • оплачувана відпустка

  • дружній колектив, справедливі начальники

  • теплу їжу щодня

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

що ми очікуємо від вас

  • тільки спритність і терплячість - дрібна робота для вас легка!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Soňa Lembaková
E-mail: poslat životopis