Elektromechanik v Olomouci s platovým ohodnocením až 55 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivého a zkušeného elektromechanika, který se připojí k našemu týmu v Olomouci. Práce je stabilní s možností zaměstnání na plný úvazek přímo do kmene společnosti. Nabízíme zajímavé platové podmínky a skvělé pracovní prostředí.

Pracovní podmínky:

  • práce do kmene

  • směnnost 12-ti hodinové směny

  • Výhodou je zkušenost v elektro oboru. Možnost práce i pro absolventy. Pokud nemáte praxi a zkušenost, nevadí naučíme a zaučíme Vás

  • vaší náplní práce bude údržba, seřizování a opravy linek na výrobu čokolády, dle
    technické dokumentace

  • údržba nejmodernějších potravinářských strojů
    standartní údržba, práce na PC, SAP, Word, Excel

  • práce v teplém provozu a ve výškách

  • dodržování předpisů BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • snadná doprava do zaměstnání cca 10 minut MHD - od
    vlak. spojení, autobusu, možnost dojíždění na kole
    (uzamykatelná kolárna), velké parkoviště před vstupem

  • 25 dnů dovolené

  • možnost stravování v závodní kantýně - oběd za skvělých 25 Kč

  • příspěvek na penzijní připojištění až 12 600 Kč ročně

  • půlroční bonus 6,5 % hrubé mzdy

  • benefity v hodnotě 4 800 Kč ročně

  • zaměstnanecká sleva 20 % v podnikové prodejně

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • vyučení v technickém oboru popřípadě SŠ technického zaměření

  • výhodou je zkušenost se seřizováním nebo zámečnickou prací

  • schopnost práce ve výškách

  • vhodné i pro absolventy co neumíte to Vás naučíme

  • práce ve směnném provozu

  • ochota učit se novým věcem

  • vyhl. 50 § 5

  • svářečský a vazačský průkaz - není podmínkou ale výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Warmusová
Tel.: +420773788664
E-mail: poslat životopis