Získejte práci mechanika údržbáře strojů v Ostravě s platem až 45 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostravský výrobní závod se specializuje na produkci identifikačních dokumentů pro tuzemský i zahraniční trh a s ním související procesy. Rozšiřujeme náš tým a hledáme mechanika údržbáře.

Hlavní pracovní náplň

  • údržba a servis technologických zařízení výroby včetně preventivní údržby

  • zabezpečení a údržba technologického vybavení budovy společnosti

  • vedení operativní technické evidence oprav technologického zařízení

  • odpovědnost za řádné vedení záznamů a archivaci předepsané dokumentace

  • odpovědnost za hospodaření s přidělenými náklady, technickými prostředky a vybavením na servis a údržbu

  • pracovní doba  nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny (6:00 – 18:00 či 18:00 – 6:00) v režimu krátký/dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • plat 45 000 Kč

  • stravenky/příspěvek na stravování

  • bonusy/prémie

  • dovolená 5 týdnů

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas, kafetérie

  • vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • znalosti z automatizace a řízení (senzory, PLC, pneumatika, hydraulika)

  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6

  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost

  • základní znalost anglického jazyka vítána

  • trestní bezúhonnost

Pokud jste technicky zdatný, který hledá výzvu v dynamickém prostředí výrobního závodu, přidejte se k našemu týmu. Zašlete nám svůj životopis

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Warmusová
Tel.: +420773788664
E-mail: poslat životopis