Strategic buyer (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrov u Stříbra, Kostelec, Česko, Tachov - Kostelec (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost hledáme do týmu nákupního oddělení nového/novou kolegu/gyni na pozici Strategický nákupčí - Ostrov u Stříbra.

náplň práce

  • nákup přímého materiálu
  • vedení výběrových řízení s dodavateli
  • vyhodnocení nabídek a hodnocení dodavatelů a podmínek
  • tvorba analýz a rámcových smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • flexibilní pracovní doba
  • možnost pravidelného HO
  • roční bonusy závislé na VH
  • 25 dní dovolené
  • plně hrazené stravování
  • Multisport karty
  • Cafeterie
  • příspěvek na dopravu
  • půlroční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenosti v nákupním oddělení ve výrobní společnosti, vedení výběrových řízení
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace s dodavateli, jednání v angličtině)
  • vyjednávací a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • schopnost číst technickou dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Rakovanová
E-mail: poslat životopis