Senior účetní (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu v oblasti účetnictví? Máte rádi, když je práce zajímavá a různorodá? Připojte se k týmu a staňte se součástí projektu, který spojuje preciznost účetnictví s inovativním světem bariérových fólií. Nabízíme příležitost k osobnímu i profesnímu růstu v podpůrné a dynamické firemní kultuře.

náplň práce

  • správa a třídění transakcí v hlavní knize, účtech na zaplacení, skladu a výdajích

  • uzavírání měsíčních a ročních účtů a balancování účetních výkazů

  • kontrola účetních výkazů, aby byly přesné a kompletní

  • příprava měsíčních finančních analýz a reportů

  • práce s mezinárodními organizacemi a multi-měnovým prostředím

  • poradenství kolegům ohledně finančních otázek

  • implementace nových účetních politik a zajištění jejich souladu s předpisy

  • příprava dokumentů pro audit společnosti

  • řešení daní a daňových přiznání ve spolupráci s externími daňovými poradci

  • práce se systémem SAP a Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • dodržování interních kontrol a systémů pro zajištění integrity dat

  • plánování a podpora ročního rozpočtu a dohled nad audity

  • komunikace s kolegy, managementem a klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • zajímavá příležitost stát se součástí nového projektu v ČR

  • podpůrná firemní kultura

  • firemní školení a rozvojové programy

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • zajímavé mzdové ohodnocení

  • nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání v účetnictví nebo ekonomice, nebo odpovídající kombinace vzdělání a zkušeností

  • minimálně 3 roky zkušeností v účetnictví

  • zkušenosti s účetnictvím ve výrobním prostředí

  • analytické schopnosti

  • znalost aktuálních zákonů a účetních předpisů

  • angličtina na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Kučera
E-mail: poslat životopis