Technik výrobní linky: mzda až 50 000 Kč, náborový příspěvek 30 000 Kč!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rakovník, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmínky (brutto)
42 000 - 50 000 Kč/měsícnáborový příspěvek 30 000 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšenec do moderních technologií a máte chuť se podílet na na zlepšování výrobních procesů? Hledáme technika výrobní linky (m/ž), který se stane důležitým článkem našeho týmu v Rakovníku. Vydělejte si až 50 000 Kč a získejte náborový příspěvek 30 000 Kč.​

co bude vaší náplní práce

  • udržování našich zařízení v chodu a zajišťování hladkého průběhu výroby

  • dohlížení na to, abychom měli vždy dostatek materiálu pro výrobu

  • pečlivé sledování a kontrolování kvality našich výrobků

  • přizpůsobení výrobní linky podle aktuálních potřeb

  • aktivní vyhledávání a implementace nových nápadů pro zvýšení efektivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • mzda od 42 000 Kč včetně směnových příplatků (po kvalifikaci až 50 000 Kč)
  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • směnové příplatky a bonusy
  • nástup možný ihned a přímo do kmene společnosti
  • výborný oběd za 37 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity pro vaše zdraví: fitcentrum, masáže, fyzioterapie, zdravotní prohlídky
  • příležitost pro rozvoj a kariérní růst
  • možnost ubytování
  • a mnoho dalších benefitů, které vám vylepší domácí rozpočet

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • praxe s obsluhou výrobní linky je velkou výhodou

  • minimálně výuční list v technickém oboru

  • schopnost práce s počítačem a sledování dat

  • analytické myšlení a schopnost řešit problémy

  • schopnost pracovat v týmu a komunikovat s kolegy

  • dodržování bezpečnostních procesů

Jste připraveni převzít kontrolu nad moderní výrobní linkou a přinést do naší společnosti své zkušenosti a nápady? Potom nás neváhejte kontaktovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Stanislava Fojtíková
E-mail: poslat životopis