Reagujte bez životopisu

Skladník - noční směna

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
132 Kč/hod.120 Kč/hod + 10 % příplatek za noční směny + další bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vykládka, nakládka a třídění balíků ve skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 132 Kč/hod
- k tomu další bonusy navíc (docházkový bonus, bonus za výkon)
- plánování směn na týdenní bázi
- možnost nabídky dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

- brigáda na noční směny bude probíhat od listopadu do prosince (dále je možné pokračovat v dlouhodobé spolupráci na ranní a/nebo odpolední směny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistická společnost PPL CZ (depo v Hradci Králové - Březhradu).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost a dochvilnost
- ochota pracovat v čase od 22:00 - 6:00
- fyzická zdatnost (jedná se o manipulaci s balíky)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3990617  Datum zveřejnění: 10.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 132 Kč/hod.