Programátor robotov

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Poľsko, Belgicko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti od profilu a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*uvádzanie do prevádzky, programovanie a optimalizácia ovládania robotov KUKA KRC2/VKRC2, Fanuc R-J3iC, ABB IRC5, Reiss, Comau
*programovanie robotických aplikácií (lepenie, skladanie, nitovanie, klinčovanie, laser, zváranie)
*uvádzanie robotických zariadení a zbernicových systémov, robotov / SPS do prevádzky u našich zákazníkov na mieste (v ČR aj v zahraničí).

* zaujímavá práca v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
* zodpovedajúce finančné ohodnotenie podľa skúseností a potenciálu kandidáta
* zohraný kolektív a príjemné pracovné prostredie
* zamestnanecké výhody a balíček benefitov
* týždeň dovolenky nad rámec zákona

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu prosím pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom, alebo českom jazyku emailom na adresu [email protected]

Do predmetu správy prosím uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“)

Vaše osobné údaje budú spracované výlučne pre účely sprostredkovania práce, v trvaní nevyhnutom pre výberové konanie obsadenia predmetnej pracovnej pozície, na základe Vami dobrovoľného poskytnutia osobných údajov. Osobné údaje budú poskytnuté tretím osobám v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov, pričom máte všetky práva v zmysle § 20 Zákona o ochrane osobných údajov, ktoré môžete uplatňovať v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov. Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že Vaše osobné údaje poskytnuté vo Vami zaslanom životopise budú bezodkladne po skončení výberového konania korektne zlikvidované plne v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Rozvíjajúca sa medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické so zameraním na mechatroniku, elektroniku energetických zariadení, techniku apod.

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
*SŠ alebo VŠ a kvalifikáciu so zameraním na mechatroniku, elektroniku energetických zariadení, techniku apod.
*dobré používateľské znalosti MS-Office (Word, Excel a Outlook)
*dobré znalosti anglického alebo nemeckého jazyka
*vodičský preukaz sk. B
*ochota cestovať, cca 60% práca v zahraničí

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1237845  Datum zveřejnění: 16.7.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou, v závislosti od profilu a skúseností kandidáta