Kuchař/ka pro firemní stravování

Randstad s.r.o.

Místo práce
Průmyslový park 302, Vlčovice, 742 21 Kopřivnice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Příprava teplých a studených jídel, salátů
* Příprava minutek pro speciální akce
* Operativní řízení v kuchyni
* Hospodárné využívání surovin při zachování kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Výdělek až 22 500 Kč
* Příplatky za noční směny, práci o víkendech (40%) a st. svátcích (100%)
* Svozová doprava nebo příspěvek na dojižděné
* 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
* Dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
* Našim zaměstnancům nabízíme celou řadu benefitů
* Práce v čistém prostředí v moderní výrobní hale a přátelském kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Brose dodává okolo 80 automobilovým značkám a přes 30 subdodavatelům. V ČR působí Brose od roku 2003 v závodech v Kopřivnici a v Rožnově pod Radhoštěm.

K předním zákazníkům patří Audi, BMW, Continental, Daimler, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes-Benz, Volvo aj.

V každém 2. autě vyrobeném na světě najdete alespoň 1 díl vyrobený v závodech Brose. Více než 100 let zvyšují výrobky Brose komfort a bezpečnost automobilů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Kuchař

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU vzdělání v oboru kuchař
* Minimálně 3 roky praxe v oboru
* Schopnost rozdělit a zorganizovat práci
* Velké pracovní nasazení pod tlakem
* Schopnost pracovat ve 3 směnném / nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 752 pobočkách pracuje více než 32 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 627 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 32,000 corporate employees work in 4,752 branches and inhouse locations to employ more than 627,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kopřivnice, Vlčovice, Průmyslový park 302, 742 21
742 21 Kopřivnice-Vlčovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Nábor Brose
Tel.: +420778764663
E-mail: poslat životopis
ID: 2304469   Datum zveřejnění: 6.8.2018