Inženýr kvality dodavatelů - SQ Engineer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budete mít zodpovědnost za podporu pracovníků reklamací
- posuzování oprávněnosti reklamací nakupovaných dílů
- hodnocení dodavatelů a jejich rozvoj
- provádění analýz
- jednání s dodavateli

Požadujeme:
- 3-5 let zkušeností v automobilovém průmyslu, z toho min. 2 roky v dodělení řízení dodavatelů
- min. 1 cizí jazyk - NJ popř. AJ na úrovni B2
- zkušenost s užíváním nástrojů kvality, 8D, Ishikawa
- znalost PFMEA, kontrolní plán, vývojový diagram, SPC, APQP, PPAP
- certifikát VDA 6.3 - Modul A + Modul B2 + Modul C dle ČSJ či jiné akreditované společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

dobré platové ohodnocení
- výkonnostní prémie
- mimořádné prémie za řádnou docházku
- prémie za pracovní výročí
- dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle odpracovaných let
- mzdové příplatky nad rámec zákoníku práce
- zázemí významné společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojní inženýrství, výrobní technologie, materiálové inženýrství atd.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Týmovost, samostatnost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2744447  Datum zveřejnění: 30.9.2016