Logistický specialista (FJ +Aj)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tato pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro jedince s předchozí zkušeností. Nástup možný ihned.

POŽADUJEME:

- VŠ vzdělání
- Angličtinu na pokročilé úrovni – min. B2, Francouzština na pokročilé úrovni B2
- Pokročilou znalost MS Office výhodou (Excel!)
- Týmovost
- Proklientská orientace
- Předchozí zkušenost v logistickém prostředí výhodou

NABÍZÍME:

- Motivující plat
- Možnost profesně růst
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na dopravu
- Přátelský kolektiv
- Stravenky
- Teambuildingy a další zaměstnanecké benefity
- Práce v centru Prahy (Žižkov)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní klient - americká logistická společnost s rodinnou atmosférou, která se zabývá řízením dopravy, komplexním vyřizováním logistických procesů a zajištěním celních předpisů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2771292  Datum zveřejnění: 18.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000