Asistent Prodeje - Letiště Václava Havla

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobrý den, jmenuji se Vojta a jsem recruiterem pro oblast retailu. Moji klientelu tvoří přední světové retailové společnosti. Pokud máte zájem pracovat v tomto oboru, určitě neváhejte a posílejte Vaše CV, rád Vám pomohu na cestě za vysněným zaměstnáním.

Jedním z mých důležitých klientů je mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem (Duty free) na mnoha letištích Evropy. V současnou chvíli hledáme motivované kandidáty na pozici Sales Assistant a Beauty Consultant.

Co od Vás potřebujeme?
Hledáme motivovaného, společenského, komunikativního kandidáta se zaměřením na zákaznický servis. Pokud budete ovládat angličtinu, bude to super. Velmi vítanou je také znalost RJ (není však podmínkou).

Jaká bude náplň práce?
Na této pozici budete každý den poskytovat zákazníkům vytříbený zákaznický servis, ideálně zakončený prodejem produktu. Součástí je samozřejmě také příprava prodejny či účast na pravidelných inventurách.

Co můžete za Vaši práci očekávat?
Určitě Vás bude fascinovat: multikulturní a velmi moderní pracovní prostředí, produktová školení od značek jako: Channel, Dior, jameson, Burberry, motivující finanční ohodnocení, atraktivní dárky, slevy, stravenky v hodnotě 135 Kč.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem (Duty free) na mnoha letištích Evropy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4400 pobočkách pracuje více než 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 580 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 22 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 29,000 corporate employees work in 4,400 branches and inhouse locations to employ more than 580,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
11000 Praha 1
http://www.randstad.cz


www.randstad.cz

Najděte si svou pobočku
ID: 3061112   Datum zveřejnění: 29.8.2017