Obchodní manažer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná mezinárodní společnosti působící v oblasti transportní logistiky hledá zkušeného obchodního manažera.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
- Adekvátní platové ohodnocení
- Zajímavou bonusovou složku
- Možnost homeoffice
- Širokou škálu benefitů

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?
- vyhledávání nových obchodních příležitostí v mezinárodní přepravě a logistice
- obchodní jednání s českými i zahraničními obchodními partnery
- zpracovávání interních poptávek

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
- Praxe v oblasti obchodu (ideálně zkušenosti s logistikou)
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni
- Dobré komunikační dovednosti
- Schopnost samostatné práce
- Proaktivní přístup s dobrým tahem na branku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3145239  Datum zveřejnění: 28.7.2017