Brigáda v Amazonu – 135 Kč/hod + 10% bonus a příplatky! (Skladník)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Praha, Okres Kladno, Okres Chomutov, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
135 Kč/hod. + příplatky dle ZP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte jednoduchou práci na zkrácený úvazek? Chcete si přivydělat při studiu? Zkuste Amazon! Práce jen 2 dny v týdnu a nová vyšší mzda 135 Kč na hodinu! Tak neváhejte a domluvte si pohovor co nejdříve v Praze nebo ve Vašem městě! Volejte ZDARMA 800 856 856.

Co Váš čeká?
- manipulace se zásilkami
- rozbalování a balení zboží
- práce se čtečkou
- 2 směny v týdnu – máte možnost vybrat si z více variant dle Vašich časových možností přes týden nebo třeba jen o víkendu

Co s námi získáte?
- 135 Kč/hod + 10% bonus a příplatky
- práci v příjemném, klimatizovaném, čistém a moderním prostředí
- hlavní jídlo jen za 25 Kč
- svoz na směny a ze směny ZDARMA

Co očekáváme?
- schopnost práce na směny
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města - Chomutov, Ústí, Teplice, Most, Lovosice, Kladno či Roudnice nad Labem.

Zaujala Vás naše nabídka?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme Vás kontaktovat. Nechce se Vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4400 pobočkách pracuje více než 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 580 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 22 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3145339  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135 Kč/hod. + příplatky dle ZP