Práce ve výrobě v Rožnově – až 23 000 Kč/měs. + bonus 3000 Kč

Místo práce
Vsetín, Frýdek - Místek, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
23 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Víte, že rodinná německá společnost Brose patří k nejlepším zaměstnavatelům v kraji? Víte, že si tam nyní můžete vydělat až 23 000 Kč za měsíc ? Nastupte ihned a získáte nástupní bonus 3000 Kč čistého navíc! Pokud prokážete roční zkušenost s prací ve výrobě, nabídneme Vám rovnou nástup do kmenového stavu Brose! Tak neváhejte a zavolejte ZDARMA na 800 856 856 a zaregistrujte se na pohovor.

Co s námi v Brose získáte?
- měsíční výdělek 21 000 - 23 000 Kč za měsíc - šikovným zaměstnancům mzda u nás roste rychle už ve zkušební době
- nástupní bonus 3000 Kč ve formě Flexi passů
- 13. a 14. plat a podíl na hospodářském výsledku
- nadstandardní příplatky za práci ve svátky a o víkendu
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností převodu do kmenového stavu
- dotované obědy za pár korun
- týden dovolené navíc

Co ke své práci budete potřebovat?
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost

Zaujala Vás naše nabídka?
Klikněte na tlačítko "Mám zájem" nebo pošlete životopis na nabor@randstad.cz. Nechce se Vám čekat? Nechce se Vám psát? Pak volejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Brose je firma působící v České republice. Je součástí německého rodinného koncernu Brose se sídlem Coburgu. Vyrábí automobilové komponenty, zejména manuální a elektrická polohovadla sedadel, zámky bočních a zadních dveří a zvedače oken. Její výrobky se montují do více než čtyřiceti značek automobilů (mj. Mercedes, Audi, BMW, Volvo, Fiat, Ford, Hyundai).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4400 pobočkách pracuje více než 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 580 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 22 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 29,000 corporate employees work in 4,400 branches and inhouse locations to employ more than 580,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
11000 Praha 1
http://www.randstad.cz

Kontaktwww.randstad.cz

Najděte si svou pobočku
ID: 3150707   Datum zveřejnění: 28.8.2017