Junior OOP programátor

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšence pro vývoj SW. Náš tým je v současné době plný zkušených lidí a rozhodli jsme se rozšířit naši radu o zapáleného vývojáře, který přijde s novými nápady.
- vývoj softwaru pro klienty v České republice i v zahraničí, zejména v oblasti bankovnictví
- úprava a testování SW
- vývoj nových funkcí
- týmová práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- týden dovolené navíc
- stravenky
- sick days
- Home Office
- přátelské prostředí
- moderní zázemí společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SW pro elektronické bankovnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3175571  Datum zveřejnění: 31.8.2017