On-site personalista - Dobrovíz

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
K Amazonu 235, 252 61 Dobrovíz, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní agenda spojená s nástupy/výstupy zaměstnanců
- organizování a plánování směn zaměstnanců
- zajišťování pracovně-právní administrativy (příprava pracovních smluv, BOZP, VLP atd.)
- kontrola a aktualizace docházek zaměstnanců
- prezentace na hromadných výběrových řízeních
- onboarding zaměstnanců
- úzká spolupráce se mzdovou účtárnou
- každodenní komunikace s klientem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- různorodou a zajímavou práci zaměřenou na lidské zdroje
- příležitost rozvíjet se a kariérně růst
- prostřední dynamické mezinárodní společnosti s přátelskou atmosférou
- zajímavý systém finančního ohodnocení a benefitů
- Místo výkonu práce: Dobrovíz
- Datum nástupu: ihned/dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost Randstad, jeden z největších poskytovatelů personálně-poradenských služeb na světě, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozice On-site personalista - Dobrovíz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovní zkušenosti v oblasti personalistiky velkou výhodou
- nadšení a motivace pro práci v oblasti HR
- pozitivní, komunikativní a proaktivní osobnost
- znalost práce s Excelem podmínkou
- znalost anglického jazyka

- ochota pracovat ve směnném provozu:

směny neděle - středa
středa - sobota

pracovní doba: 7,00 - 17,30 hod
18,00 - 4,30 hod

- svozová doprava zajištěna z lokalit: Zličín, Veleslavín, Slaný, Kladno, Louny, Most

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3185523  Datum zveřejnění: 12.9.2017