Sales Manager (SK)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba a implementace obchodní strategie
- stanovování obchodních cílů
- účast na tvorbě marketingové strategie
- návrh a nastavení prodejních kanálů
- analýza obchodních výsledků, prodejních aktivit a dalších ukazatelů
- budování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
- people management
- reprezentování společnosti, posilování značky
- organizování a koordinování činnosti obchodního týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní práce v silné nadnárodní společnosti
- kvalitní produkt, kterému budete věřit
- férový přístup jak k zaměstnancům, tak ke klientům
- kvalitní zaškolení s možnost odborného růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
- služební automobil (i k soukromým účelům), notebook, mobilní telefon (včetně datových služeb)
- širokou škálu dalších firemních benefitů (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na studium jazyků,..)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš významný klient, mezinárodní leader v oblasti moderních technologických řešení a výrobce kovoobráběcích strojů, hledá do svého týmu zkušeného obchodníka, jenž bude odpovídat za prodejní strategii a obchodní výsledky společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušený obchodník, který se chce realizovat ve vyšších obchodních sférách
- flexibilní člověk, který rád cestuje
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- zodpovědnost a loajalita
- perfektní komunikační a prezentační schopnosti
- prokazatelné obchodní výsledky (v oboru obráběcích strojů)
- znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3190960  Datum zveřejnění: 18.9.2017